Gıda Paketi Markalama

 • -
 • Our News
 • -
 • Gıda Paketi Markalama
 • -

  Gıda paketi marklama ve kodlama işlemleri için üretilen otomatik, seri ve tüm üretim sistemlerine uygun olarak çalışan lazer cihazları üretimi ile gıda üreticilerine çözüm sağlıyoruz. Gıda ürünler üzerine markalama işlemleri zorunlu olaraka uygulanması gerekmekte. Ürün son kulanım tarihinin yer alması, gıda ambalajları üzerinde yer alması gerekmekte. Vizyonjet Lazer sistemleri ile üretim hattınızda en uygun lazer cihazlar ile gıda paketleri üzerine markalama ve kodlama yapmanızı sağlar.

  Gıda paketleri üzerine kodlama işlemleri için İnkjet kodlama makineleri kullanılmakta. Gıda Ambalajı Nedir? Gıda ambalajı, gıda ürünleriyle doğrudan temas halinde ve üretimden müşteriye gelene kadar gıda ürününü koruması için kullanılır. Ambalaj, gıdayı dış etkilerde, bozulmalardan, kontaminasyonlardan veya içine yabancı madde girmesini engeller. Temel işlevi ürünü korumak, muhafaza etmek ve son kullanma tarihi, üretim tarihi, parti numarası ve besin değerleri gibi bilgiler sağlamaktır.

  Sağlıklı ürün paketleme işlemleri için, ambalajı, gıda ürünlerinin güvenle korunmasını, sevk edilmesini ve taşınmasını sağlayan muhafaza için gıda ambalajları kullanılmakta. Gıda ürünlerinde en sık kullanılan ambalaj türleri sağlıklı cam kaplar, şişeler, vakumlu paketler, Tetra Pak kutular, plastik ambalajlar, teneke kutular, karton koliler, tahta kasalar, dayanıklı ambalajlar, metal ambalajlar, katmanlı ambalajlar ve meyve suyu kutuları gibi tüm ürünlere ambalaj çeşidi mevcut. Üretimini yaptığınız ürünler için ambalaj markalama cihazlarına ihtiyacınız varsa sizlere en uygun lazer cihazı için bizlere iletişim bilgilerimizden veya tekli al bölümünden anında ulaşabilirsiniz.