Servis Hizmetleri

 • -
 • Lazer Makinaları
 • -
 • Servis Hizmetleri
 • -
  Hızlı Teklif Gönder

  Danışmanlık Yardımı Gerekiyor

  Lazer Markalamada Uzmanından Yardım Alın

  Servis Hizmetleri

  Güvenle tercih ettiğiniz firmamız; sektörde yıllardır ihtiyaçlarınızı karşılayan, gerekli teknik desteği veren bununla birlikte yaygın servis ağına sahip ve lazer servis noktasında güvenle kullanıcısına hizmet etmeye devam eden bir firma misyonuyla yoluna devam etmektedir.

  TEKNİK SERVİS VE UYGULAMA ALANLARI 

  Her geçen gün farklı sektörlerde kullanım ağı genişleyen lazer kesim işlemleri, birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Durum böyle olunca lazer makinelerinin dayanıklılığı, uzun ömürlü oluşu, profesyonelce bakım, onarım, tamirat işlemlerine duyulan ihtiyaç da artış göstermiştir. Firmamız çok fonksiyonlu olan bu makinelerin bakım ve onarımlarını alanında uzman ekipleriyle sağlamaktadır. Lazer kesim makinelerini doğru kullanmak kadar, çok gecikmeden arızanın gerçekleştiği zamanda da gerekli teknik desteği verebilmekte çok önemlidir. İşte tam bu nokta da bizler donanımlı ekip ve ekipmanlarımız ile çözüme hazırız. Lazer kesim makinelerinde yaşadığınız arıza ve bozulmalara karşı alanında uzman ekiplerimiz tarafından gerekli olan profesyonel desteği sağlamaktayız. 

  Uygulama alanlarını genel olarak şu şekilde örneklendirebiliriz; 

  Kalibrasyon ayarları, diyot ve lamba değişimi, mercek ayarları, kavit bakımı, ayna değişimi vb. işlemler için teknik servis ağımız bulunmaktadır. 

  TEKNİK SERVİS HİZMET SÜRECİ NASIL İŞLER? 

  Aşamalı olarak gerçekleşen bu sürecin işleyişi şöyle gerçekleşir; 

  Müşterilerden gelen talep doğrultusunda sorunun oluştuğu adrese ekiplerimiz tarafından ulaşım sağlanır. İnceleme altına alınan makineye hasar tespit yapılır. Veya arızanın gerçekleştiği nokta direk incelenir. Yeterli olmayan aparatların tespitinin ardından sorunun kaynağı da tespit edildiğinde, teknik servis desteği isteyen müşterinin de onaylaması ile birlikte raporlama yapılır. Bu işlemlerle beraber teknik servis sürecimiz başlar. 

  Teknik servis hizmetlerinin sağladığı avantajlara değinecek olursak şu işlemlerden bahsedebiliriz; 

  Makinelerimizin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını istiyorsak periyodik olarak bakım ve onarımlarını ihmal etmemeliyiz. 

  Yaşanılan bir arıza sırasında ilk müdahaleyi yapmaktan kaçınmalı ve işi uzmanlarına bırakmalıyız. Aksi takdirde makinemize daha kalıcı hasarlar verebiliriz. Böyle durumlarda gerekli olan yetkili servise ulaşıp sorunu uzmanlar yardımı ile halletmeliyiz. 

  Kendi imkanlarımız ile çözüm arayışına girmeye çalışmak bize yalnızca zaman kaybettirir.  

  Firmamız yaşanılan her türlü arızalara karşı, talepleriniz doğrultusunda sizlere gerekli olan teknik servis hizmetlerini vermek için hazır bulunmaktadır.